HAKKIMIZDA

2010 Yılında torna , Freze ve Kaynak atölyesi olarak kurulan H&S  Makine Metal Türkiye’nin  standart kalitesini ve sanayi anlayışına katkıda bulunmak amacını kendisine hedef belirleyerek yola çıkmıştır.

Sanayi sektörüne girdiği andan itibaren değişik bir imalat standartı getirerek farklı sektörlerde hizmet  vermektedir.

Metal işleme sektörü ile çalışmaya başlayan H&S Makine Metal daha sonra alanını genişletmiş ve istifleme sektörü ,Forklift  alım ve satım, Forklift aksesuar imalatı ve satışı , Manuel Transpalet satış ve satış sonrası hizmetler (servis) , Sıvı ve kuru gıda sanayisi nakli ve stoklama için palet istifleme kafesleri (üretim alanı stok depolama paletleri) üretimi  ve satışı , Düğün , organizyon malzemeleri ve aksesuarları  üreterek yoğun bir çalışma içerisine girmiştir.

Üzerine düşen görevlerin ve sorumluluğun bilincinde olan H&S Makine Metal Türkiye ve Dünya şirketleri için üst düzey imalat yapılması için büyük gayret ve özveri sarf etmektedir. ‘’ ZAMANINDA TESLİMAT – UYGUN FİYAT “ uyumu ile çalışmakta olup , bir yandan ‘’İMALAT’’ Konusundaki açmazları hem şirket ve hem sektörde çözmek içim durmaksızın yeni strateji arayışları içerisindedir.

H&S Makine Metal’in hedefi sektöründe önde gelen ve başarıyı yakalayıp daima devamlılığını getiren bir kuruluş olmaktır.

Sektöründe öncü ve yenilikçi kuruluş olma isteğimizin H&S Makine Metal’e yüklemiş olduğu sorumluluk bilinci ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile fark yaratarak ulusal ölçekte sektörde öncü olup faaliyet gösterdiğimiz alanda markalaşarak kendini kabul ettirmiş kuruluş haline gelmektir.

 

MİSYONUMUZ

Kalite anlayışını sürekli geliştirerek kaliteli ürünler ve hizmet anlayışına süreklilik kazandırmak ve bunların yanı sıra insana ve çevreye duyarlı örnek ve öncü kuruluş  haline gelmektir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:
Ovaakça Eğitim Mah. Ahmet Yesevi Cd. No 35
Osmangazi /BURSA
Telefon:
0 536 634 74 64
E-posta:
info@hsmakinametal.com